Nebezpečné zásuvky typ 404015 !!!

Odpovědět
Tyl
Mistr zvuku
Příspěvky: 410
Registrován: pon 09. kvě 2011 18:02:38

Nebezpečné zásuvky typ 404015 !!!

Příspěvek od Tyl »

Kolemjdoucí: "Oba dva problémy svědčí buď o velkém šlendriánu ze strany výrobce nebo jde o totální šunt.
Doporučuji prodat a koupit něco lepšího.
PS: Co je to za bedny?"

Vážení už jsem naznačil, že průšvihů, které byly, jsou, a budou způsobeny lajdáctvim ve výrobě ve všech oblastech neubývá, NAOPAK !! Určitě bych na tomto fóru nikoho z koncových výrobců nejmenoval, protože by se tato, zatím solidní diskuse předčasně zkomplikovala. No a to už tady mnohokrát bylo. Vzniklo několik skupin, které se víc a víc začínaly napadat, urážet a byla to cesta do ztracena. Také jsem naznačil, že mám přichystáno větší množství zajímavých příspěvků. Některé asi ani zveřejňovat nebudu. Nejsou irelevantní, ale jsou to neskutečné prasásny a mnohdy jde o životy.
Např:
Objevily se před několika lety v prodeji vícenásobné zásuvky 230V, na pohyblivé prodlužovací přívody. Jsou černé, mají solidní provedení a mnoho z nás je začalo používat. Nejen z nás. Nedá se nahlédnout na systém sběrnic. Hlavní kryt s víčky "nelze" odejmout, protože to není zapotřebí. Každé víčko je jištěno šroubem s šikmými ploškami, které při snaze šroub povolit, šroubovák nadzvednou. Našel jsem desítky, bezmála stovky ochranných koliků, které jsou jen volně položeny pod víčky !!! Když se pomocí šroubováku s ostrými hranami podaří víčka odejmout, ochranné kolíky vypadnou i se svou krátkou nosnou sběrnicí na které jsou kolíky nalysovány. Tato krátká sběrnice s ochranným kolíkem je u dobrých kusů přínýtována na společnou sběrnici dutým nýtem 3,5mm. Středem tohoto nýtu prochází šroub, který drží víčko.

A nyní něco hrůůůzostrašného !!! Když jsem reklamoval prvních deset kusů, přišly kusy nově zabalené s naprosto stejnou závadou. Poslal jsem tedy foto a dodavatel prý ihned začne jednat s výrobcem, co že to má znamenat. Mezitím se prý zhroutil, nebo utekl jejich revizní technik, který dostal za úkoĺ všechny skladové zásoby prověřit. Myslím, že výrobce je někde v xxrecku, nevím.
Zatím takto.
Tyl

Odpovědět