11:11, 11. 11. 2020-forum Prodance

Odpovědět
Tyl
Mistr zvuku
Příspěvky: 410
Registrován: pon 09. kvě 2011 18:02:38

11:11, 11. 11. 2020-forum Prodance

Příspěvek od Tyl »

Jel jsem v tento okamžik autem a zrovna hlásila moderátorka R Zlín, že si všichni máme něco hezkého přát.
Já si toto ráno po delší době četl posledních cca deset článků na foru Pd a i díky těmto článkům jsem byl v dobré náladě. Tak jsem si přál, abychom byli všichni zdraví, aby tato izolace brzy skončila a co nejdříve jsme se vrátili ke společným akcím. Také jsem si přál, aby to forum Pd pokračovalo v podobně slušném a docela zajímavém duchu, aby se opět nepokazilo nějakýma hulvátskýma pitomostma atp. Asi do toho fora budu konečně také něčím přispívat, protože mé dlouholeté zkušenosti budou snad pro někoho užitečné a zajímavé. Pokud tedy projdou filtrem Pd, a hlavně pokud jim někdo uvěří. Zkušeností s reklamacemi, kvalitou výrobků, zatloukáním a nepochopitelným chováním různých prodejců mám hodně, ale mám nemalé obavy z toho, že se budou mnohým jevit jako neuvěřitelné. Uvidime.

Zkušenost č.1,
V roce 2010 jsem zakoupil od Hanze, na dvakrát, tři desítky kopií DPA clipů, CC100. Do dětských souborů, dechovek atd.
Poruchovost byla ohromující.!! Zvuk za tu cenu dost dobrý, pokud tedy nechrastily přívodní kabely, nebo nebyl zkrat v míní XLR díky nešetrně zamáčknutým packám, někdy částečně až do živého. Neváhal jsem a místa na kabelech, která reagovala na omak jsem postříhal, zkraty označil a poslal jsem asi pět postřihaných kusů na reklamaci. Do deseti dnů přišly nové kusy s omluvou a příslibem, že se těší na další spolupráci. Od té doby si dovoluji tyto postupy při podobných reklamacích opakovat a vždy jsem úspěšný. Dokonce se netajím tím, že u některých výrobků používám systém DODO-(dodělám doma). Neni tedy třeba zasílat nové aktivy atp na reklamaci, když jen něco drnčí atd atd. Všichni to známe a téměř všichni víme, že lepší to nebude !!!
Hanzservis si asi ověřil a dobře si uvědomuje, kdo je kdo a co je co. Pokud se nad tímto přístupem zamyslíme a použijeme jen ty nejjednodušší selské počty, tak je zcela jasné, proč to Hanz dělá tak a ne jinak. :roll:

Zatím takto. VT-Vlastimil Tyl UH

Odpovědět