AKG WMS470/450-zásadní rozdíl...???

Odpovědět
Tyl
Mistr zvuku
Příspěvky: 383
Registrován: pon 09. kvě 2011 18:02:38

AKG WMS470/450-zásadní rozdíl...???

Příspěvek od Tyl »

Vážení,již více jak rok používáme sady WMS450 ve větším počtu=12-16 kusů na jednom jevišti.
Je to ohromná výhoda,když se pořád dokola střídají na jednom jevišti třeba celý den cimbálovky,malé děcka,pěvecké sbory atd.Kabely tam jednoduše na jevišti nejsou a pohotovost při střídání je několikanásobně jednodušší a hlavně rychlejší..

450ky byly před rokem ve slevě a tak jsme je všechny vykoupili hlavně proto,že jsou na jedinou baterku a světe div se nedají se jen tak přebudit,ani opravdu silným zpěvem. Tento pátek jsme dělali v UH na náměstí Whitesnak z Ostravy a zpěvák z ValMezu byl na tuto handku opravdu velmi pohodový.Schválně si přikoupíme ještě samostatné handky HT450c,které mají neuvěřitelně sametové basy a vyzkoušíme tuto handku jen tak pro zajímavost na kopák,zda dojde k nějakému slyšitelnému přebuzení vyšším akustickým tlakem. Typněte si jak to dopadne?

Poslední WMS450ky jsou v nabídce u Thomanna,ale již jsou to nějaké zbytky a za vyšší cenu.

Tak zatím takto a koho zajímá více podrobností ozvěte se,protože se kompatibilitou a dalšími rozdíly mezi 450kama a 470kama začínám osobně zabývat.
Zabývat proto,že je mezi nima několik rozdílů a zatím není známo vše,co bychom měli a chtěli o tomto vědět.

Když jsme již odbourali několik těžkých páráků,tak odbouráme postupně co nejvíce kabelů na jevišti.
Dobíjecí akumulátory do Handek nebo PTček jsou již až na 3000mA a vydrží až 10hodin na jedno nabití.
Handky nebo opasky odkládáme do originál nabíječů,kde se za běžnou přestávku cca 15min. akumulátory dostatečně oživí,že za celou akci není třeba vysílače otvírat a baterky vyměňovat.
Všechny ostatní bezdráty v podobné cenové relaci mají převážně vždy dvě baterky typu AA. Tam je již provoz složitější a hlavně dražší.
Složitěšjší provoz proto,že se rezervní baterky,které se vždy musí vozit pro jistotu ve dvojnásobném počtu již blbě hlídají atd atd...

Jdeme tedy do dalších sad,v jiných bandech...Přesně jak říká Bohumil...Přikůpíme!!

Je někdo proti?????

Zatím hola. Tyl

Odpovědět