Toto je hodně levné,ale !!!

Odpovědět
Tyl
Mistr zvuku
Příspěvky: 410
Registrován: pon 09. kvě 2011 18:02:38

Toto je hodně levné,ale !!!

Příspěvek od Tyl »

Dobrý den,
pánové nelekejte se prosím tohoto mailu,je to myšleno přátelsky,protože dobře vím jak na tom všichni jsme.

Zkreslení,které tento "přístroj" vydává je doslova katastrofální !!!!!!!!!
Kdybych to nezkusil nejprve ve své dílně,přivezl to k zákazníkovi a tam to někdo uslyšel na celkově nainstalovaném reprorozvodu,tak mě asi odvezou s infarktem a bude po firmě...
Asi by zavřeli i majitele hotelu,protože ten by mě přinejmenším přerazil vejpůl.
Je to HIFIsta,který má doma vše na nejvyšší úrovni,ale na recepci do hotelu se rozhodl pořídit jen něco nejlevnějšího a jednoduchého pro obsluhu.

Pánové nyní tedy k věci.
Jedná se s největší pravděpodobností o špatně nastavený klidový proud budících a koncových tranzistorů.
Pokud se dohodneme a dovolíte mě,abych se do přestavení pustil sám, udělám to.Jde totiž o čas a s tím jsou většinou spojeny nemalé peníze.
Navrhuji následující dohodu:
-pokud vše proběhne hladce a ústředna bude po přestavení použitelná,tak ji předám zákazníkovi.
-pokud se zkreslení nepodaří odstranit,tak ji vrátím a vyměníte mě ji za jinou,použitelnou.
-samozřejmě se budu snažit nic nepoškodit,nepoškrábat a v případě úspěchu se s panem vedoucím domluvíme na bolestném.
-jistě i Vy víte,že jsou možné další komplikace spojené s přenastavením pracovního bodu koncového stupně,jako je tepelná nestabilita atd...nechám tedy po přestavení celý víkend ústřednu v provozu,aby se vše ověřilo a byla nějaká jistota.
--
Děkuji za pochopení.
S pozdravem Tyl

http://www.tyl-zvuk.cz

Odpovědět