Je to nemilé, ale je to skutečně tak. PKN vyrábí ještě nižší řadu LC 2002
http://www.pknc.com/lc_eng.html a ta tam paradoxně má aspoň
100 Hz Hi-pass filter, 120 Hz Lo-pass filter ,160 Hz Lo-pass filter.
Co je taky divné, že se z technických údajů na stránkách výrobce nedovíš jaké je zkreslení. Jak už si zvykáme, pokud je nějaký technický údaj nepříjemný, tak se do parametrů raději neuvede.
Myslím, že by se místo crosoveru Behringher mohl používat Driverack, pokud by se z něj bral signál pouze na subbasy. přidané převodníky jsou sice nepříjemné, ale zrovna u těch subbasů by to snad tak nevadilo, tam to není tak slyšet jako ve výškách. KV2 nebo jiné p.a.by šlo přímo z L-R bez crosoveru či drive racku. Subbasy by šli ze subu (nebo auxu u 01V).
Co se týká mixu iLive, tak tam je zabudovaný crosover i se zpožďěním přímo v iDR. Dá se to v programu navolit. Určitě jsem v tom byl vlezený, když jsme s Martinem dělali ten základní program, ale nakonec jsme se rozhodli tam ten Lo-pass filtr na suby nezapnout, protože nevíš jaké kdy basy tam budeš mít a v případě aktivek by pak byly 2 filtry za sebou. Ale možnost tam je.
I u analog. mixu už jsem Vlasťovi navrhoval vyřadit starý Driverack z hlavní signálové cesty a nahradit jej kvalitním analogovým EQ a vypadá to nadějně.
S čím by se vám líp dělalo: S kalasickým grafickým
http://eshop.prodance.cz/gq600/d-81554/ a nebo nakopnout zvuk nějakým lampovým parametrickým EQ něco jako toto:
http://www.muzikant.cz/zvuk-a-nahravani ... -20262.php ? Ten lampáč má i Q a obrovskou výhodu v tom, že je tam stereo spínač (pro provoz ve stereo modu). Pro oba kanály se používá ovladačů kanálu A. Ten kdo tráví hodně času párováním ze dvou mono kanálů ví, že toto vybavení je vítanou úsporou času. Krom lampového zvuku vidím další výhody vidím i v tom, že se dá používat jako špičkový předzesilovač ať už naživo či ve studiu. Plus jsou i výškový a basový pass filtry ( každý s in/out vypínačem ), kde je korigován v rozmezích od 30Hz do 1 kHz v basech, a od 1 kHz do 25 kHz ve výškách.